lifesum

Apple Watch Lifesum Sağlık Uygulaması

Apple Watch ile sağlık takibi yapılması konusunda çeşitli uygulamalar geliştirilirken, bu konuda en başarılı uygulamalardan birisi de Lifesum sağlık uygulaması. Gün içerisinde kişilerin yiyecek ve su tüketimi konusunda takibini yapan Apple Watch Lifesum sağlık uygulaması ile birlikte, özellikle gün içerisinden ne kadar su tükettiğini ya da yemek yediğini takip etmek isteyenler için ideal bir uygulama.

Apple Watch Lifesum Sağlık Uygulaması Ara Yüzü

3 basit başlık altında gün içinde içilen suyu, tüketilen kaloriyi ve kişilerin hareketleri gösterilirken, Apple Watch kullanıcıları da bu bölüm üzerinden kolayca gün içerisindeki durumlarını takip edebiliyor. Gün içerisinde ne kadar su tüketmeniz gerektiğini ayarlayarak ne kadar su tükettiğini ve ne kadar daha su tüketmenizi görebilir, aynı şekilde yiyecek durumunu da görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanında yaptığınız hareketlerin dakika açısından ne kadar yapıldığını ve ne kadar kaldığını da görebilirsiniz. Böylece sağlıklı bir şekilde yaşamak için işleri kendiniz için Apple Watch ile daha da kolay hale getirebilirsiniz.

4 comments

  1. Ie2€™m impressed, I’ve to admit. Truly rrlaey need to i encounter a weblog thate2€™s both educative and entertaining, and without a doubt, youe2€™ve got hit the nail towards the head. Your notion is outstanding; the problem is something which there are not enough individuals are speaking intelligently about. We are quite pleased that I came across this in my search for some thing regarding this.