Apple Watch Shazam Uygulaması

Müzik alanında geliştirilen en başarılı uygulamalardan birisi olan Shazam, Apple Watch ile de tam uyumlu hale getirildi. Müzik dinlemeyi seven ve yeni müzikleri dinlemeyi seven pek çok kişinin ortak sorunu olan çalan şarkının ne olduğu ya da şarkı sözlerini otomatik olarak Shazam ile bulmanız mümkün. Apple Watch Shazam uygulaması, özellikle iPhone’da çalan parçayı sizin için takip ediyor.

Apple Watch Shazam uygulaması tarafından takip edilen çalan şarkılar sayesinde şarkının kim tarafından söylendiğini, şarkının adının ne olduğu ve şarkı sözleri direk ekranda gösteriliyor. Böylece hem şarkı hakkında bilgi sahibi olmak hem de şarkıya sözler üzerinden eşlik etmek Apple Watch Shazam uygulaması ile kolay bir hale geliyor.

Apple Watch Shazam uygulamasının ara yüzü de kullanım konusunda oldukça başarılı olduğu için kullanıcılar zorlanmadan istedikleri işlemleri gerçekleştirebiliyor. Üstelik şarkı sözleri müzik ile uyumlu olduğu için karaoke yapar gibi sözleri Apple Watch Shazam uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz.