Bilyoner’de Apple Watch’a Katıldı

Online iddia konusunda Türkiye’nin önemli portallarından olan Bilyoner.com, Apple Watch için uygulama geliştirdi.

İddia oynama konusunda Apple Watch uygulaması üzerinden aynı şekilde yararlanabileceğiniz uygulama sayesinde maç sonuçları hakkında bilgi alabilir ve hazır kuponlar üzerinden iddia oynayabilirsiniz. İddia oynama ve iddia sonuçları hakkında bilgi alabileceğiniz ilgili Apple Watch uygulaması sayesinde bilgisayarınıza bağlı kalmadan istediğiniz anda Apple Watch üzerinden iddia işlemlerinizi yönetebilirsiniz. Özellikle iddiada çok önemli olan anlık maç sonuçları bilgisi için Apple Watch Bilyoner uygulaması çok fayda sağlayacak.

Üstelik sadece iddia için değil, Milli Piyango için de ilgili Apple Watch uygulaması üzerinden yardım alabilir ve milli piyango bileti satın alabilirsiniz.

Apple Watch ekranının küçük olması nedeniyle kolay yapacağınız işlemleri biraz daha uzun yapabileceğiniz uygulama üzerinden tek tek maçları seçtikten sonra oyna butonuna basarak onaylamanız gerekiyor. Böylece tek tek maçları belirleyerek kuponunuzu oluşturabilirsiniz. Ayrıca hazır kuponları da seçerek direk bakiyeniz üzerinden onay vererek oynayabilirsiniz.