Efsane Apple Watch İle Canlanıyor

Efsane uygulama tekrar geri dönüyor. Bir zamanlar neredeyse bütün dünyanın kullandığı efsane oyuncak olan sanal bebek, artık bir anı olarak kalmaya başladığı şu günlerde Apple Watch’ın tanıtılması ile birlikte tekrar kendisini gündeme getirdi ve yerini Apple Watch’ta aldı.

Hepimizin çocukluğuna damga vuran ve Sanal hayvan oyuncağı olarak nitelendirilen Tamagotchi, bu kez karşımıza teknolojiye ayak uydurmuş olarak karşımıza çıkıyor. Kısa süre önce Apple Watch’ta yer alan uygulama ile kullanıcılarıyla buluşan sanal bebek hayranları tarafından ilgi ile karşılandı.

Uygulama ile artık Tamagotchi’niz sizi çağırdığında kolunuzdaki Apple Watch sayesinde haberdar olabileceksiniz. Ayrıca Apple Watch üzerinden ne durumda olduğunu kontrol edebilir, besleyebilir ve tabi ki tuvalete götürebilirsiniz.

Fakat uygulamanın şimdilik en önemli sorunu oyunun tüm özellikleri Apple Watch ile uyumlu değil. Oyunu tam anlamıyla oynayabilmek için hala bir İPhone sahibi olmanız gerekiyor. Zamanla uygulamanın tam sürümünün Apple Watch’ta yer almasını ümit eden kullanıcıları şimdiki sürümünün de kullanıcılarının sanal bebeklerini her an ilgilenmesini sağlıyor.