İşte İlk Yerli Apple Watch Uygulaması

 

Satışına başlanıldığı günden itibaren büyük ilgi uyandıran Apple Watch için çok sayıda uygulama yerini App Store’da almaya başladı. Bu uygulamalara bir yenisi de Türkiye’den eklendi ve made in Turkey kategorisinde yer almaya başladı.

Uygulamanın adı ’’Takımım’ ’Bu uygulama sayesinde artık kolayca tuttuğunuz takım hakkında bilgi alabileceksiniz. Bu uygulama ile Avrupa kupaları ve lig maçlarını takip edebilir, aynı zamanda tuttuğunuz takım  hakkında haberlere sahip olabilirsiniz. Canlı maç takibi sırasında golleri, kartları, oyuncu değişikliklerini an be an takip edebilirsiniz.

Uygulama Apple Watch için Apple Store’da yerini aldı. Uygulamanın henüz Android versiyonu bulunmuyor. Türkiye’deki futbol sevgisi düşünüldüğünde uygulamanın ilgi görmesi bekleniyor. Şu an için içeriğin ne yönde ve ne kadar yoğunlukta olacağı bilinmese de farklı ve özel haberlerin yer alması uygulamanın daha fazla kullanılmasını sağlayabilir. Bu açıdan uygulamanın en azından Türkiye ayağında yüksek kullanım oranlarına ulaşması mümkün görünüyor.