apple watch PTT

PTT Apple Watch İçin Hazır

24 Nisan’dan itibaren ilk olarak Avrupa ülkelerinde kullanıma sunulacak olan Apple Watch için pek çok kurumun Apple Watch uygulaması için çalışmaları tamamlandı.

Apple Watch kullanıcılarına yönelik olan bu uygulama geliştirmelerinin yanında, kurumlar bu yenilikte yer alarak, gelişime ayak uydurmayı amaçlıyor. Bu konuda geçtiğimiz günlerde bankalardaki durumu belirttiğimiz haberimizin ardından, yeni bir haber de PTT’den geldi. Apple Watch üzerinden HGS gibi işlemlerin yapılmasını sağlayan PTT’nin bu uygulaması, bakiye görüntülemeden ödemeye kadar pek çok konuda işleri çok kolay hale getiriyor.

Mobil Uygulaması da Vardı!

PTT’nin bu anlamda mobil uygulaması olması, kısa süre içerisinde Apple Watch için de uygulama geliştirilmesine imkan tanıdı. Hali hazırdaki uygulamanın Apple Watch’a uyarlanması ile birlikte kullanıcılar artık gişelere gelmeden evvel Apple Watch üzerinden HGS ile ilgili işlemleri yapabilecek. Bu bakımdan Apple Watch üzerinden bakiyenizi görüntüleyebilir ve geçiş için ücretinizi kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Apple Watch PTT HGS uygulaması için PTT’nin HGS sayfasını ziyaret edebilirsiniz.