apple watch

Türk Bankalarından Apple Watch Atağı

Apple Watch’ın tanıtımının ardından Türkiye’deki bankalar da uyumlu uygulamalar geliştirmeye başladı. Her ne kadar Apple Watch yaz aylarına doğru satışa çıkacak olsa da bankalar şimdiden işi sıkı tutuyor.

Bu konuda ilk adım Yapı Kredi ve Akbank’tan gelirken, uygulamalar ile ilgili tanıtımlar dahi yapıldı. Apple Watch uygulamaları, mobil uygulamalar ile entegreli bir şekilde çalışacak sorunsuz bir kullanım sağlayacak. Vadeli ve vadesiz hesap kontrol, kredi kart bilgileri, en yakın ATM ve banka, borsa bilgileri, anlık piyasalar gibi farklı özelliklere sahip olacak uygulamalar müşterilere kolaylık sağlayacak. Apple Watch için uygulama tanıtımı yapan diğer bankalar ise şöyle; Garanti Bankası, TEB.

Bu uygulamalar şu an için uygulama marketinde bulunmazken, son güncelleme ile gelen Apple Watch fonksiyonları ile birlikte, kısa süre içerisinde tüm uygulamaların indirime sunulması bekleniyor. Uygulamaların kullanılması ise Türkiye’de Apple Watch satışının başlaması ile birlikte olacak. Bunun yanında uygulamalar ile ilgili detaylı bilgilere bankaların resmi internet siteleri üzerinden alabilirsiniz.

cepte cep