Apple Watch Kayışları Da Sevildi

Apple Watch satışları ile ilgili resmi bilgiler paylaşılmamış olsa da analiz siteleri ve araştırma şirketleri tarafından yapılan incelemeler ile birlikte, Apple’ın Apple Watch ile birlikte yüzünün de güldüğünü gösteriyor.

Slice Intelligence tarafından yapılan açıklama ile birlikte Apple Watch satışları kadar saat kayışları için satışların da yüksek olduğu belirtilirken, Reuters’ın açıklamalarında 20 binden faza kişinin saati satın aldığı belirtiliyor.

2.79 Milyon Sattı

Apple Watch satışları konusunda da önemli açıklamaların yapıldığı raporlarda tahmini rakamlar da belirtildi. Rapordaki rakamlara göre Nisan ayından itibaren raflarda yer alan Apple Watch satışları 2.79 milyona ulaşmış durumda. Cihazı alan kişilerin % 17’lik bir kısmı ise ek kayış almayı tercih ediyor. Bu bakımdan Apple, saat satışlarının yanında kayış satışları ile de gelir elde etmeyi başarmış durumda.

Slice Intelligence raporunda en popüler kayış modeli de açıklanırken, Apple Watch alan kişilerin en çok Sport siyah kayışı tercih ettiği açıklanmış durumda.

Apple Watch hakkında tahminlerden ileri gidemeyen bu istatistikler, durumun ne kadar yüksek rakamlara ulaştığını gösterse de gözler Apple tarafından yapılacak olan resmi açıklamalarda.