Apple’ın Akıllı Saatini Yakından Tanıyın

Türkiye’de 31 Temmuz itibari ile satışa çıkacak olan Apple Watch için Apple, Türkçe tanıtımlarını arttırmaya başladı. Apple resmi sitesinden yapılan tanıtımlar videolar ile desteklenirken, Apple Watch kullanacak ve Apple Watch almayı düşünenler için kolaylık sağlandı.

Apple Watch’a hoş geldiniz başlığı ile yayınlanan tanıtım videoları detaylı anlatımları ile birlikte kullanıcılara Apple Watch’u kolay bir şekilde anlatırken, videolar; kadranlar, mesajlar ve dijital touch gibi Apple Watch özelliklerine göre ayrılmış durumda. Kullanıcıların kolay bir şekilde seçim yaparak direk izlemeye başlayabileceği videolar için aşağıda sizler için verdiğimiz bağlantı linkini kullanabilirsiniz.

Kişisel sağlıktan, sosyal medya takibine kadar pek çok işlemi Apple Watch üzerinden yönetilmesini sağlayan Apple, yüksek satış oranlarını yakalamayı başarmış durumda. Apple Watch için eleştiriler de alan Apple, Türkiye’ye Apple Watch tanıtımından aylar sonra gelmesi de Türkiye’deki Apple tutkunlarının tepkisini çekmiş durumda

Apple Watch Türkiye’de kaç para olacak? Sizler için yaptığımız araştırma haberini buradan okuyabilirsiniz.

Apple Watch tanıtım videoları için tıklayınız.