WatchOS 2 İle Yeni Kadranlar

watchOS 2 ile gelen yeniliklerden birisi de saatlerde kullanılabilecek yeni kadranlar oldu. Kadranlar için önemli merkezler seçilirken, kullanıcılar 5 şehir arasından istediğini seçebilecek ve bu şehri kadran olarak kullanabilecek.

Hong Kong, Londra, Mack Lake, New York ve Şanghay olmak üzere 5 merkez belirlenirken, belirtilen yerlerin en güzel anları Apple Watch ekranı için seçildi. Kullanıcıların istediği kadranı seçmesi mümkünken, kadranlar oldukça hareketli ve canlı.

watchOS 2 resmi internet sitesinde yapılan tanıtımlarda da detaylı şekilde kadranlar hakkında açılama yapılırken, bu konuda özellikle ön izlemesinin yapılması ile birlikte kişilerin cihaza sahip olmadığı durumlarda bile kadranların cihazda nasıl durduğunu görmesi mümkün. Bu bakımdan watchOS 2 gelmeden önce bu kadran seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

5 merkez için de yapılan özel kadranlar, detaylı olarak video şeklinde ön izlemeye de açılmış durumda olduğundan dolayı kolay bir şekilde izleme yapabilirsiniz.