Apple Watch Türkiye’de Satışları Yaygınlaşıyor

Markafoni ve Morhipo’nun ardından Apple Watch satışlarına başlayan diğer bir site hepsiburada.com oldu. hepsiburada.com sitesi üzerinden Apple Watch Sport modelinin satışlarına başladı.

Özellikle internet üzerinden satışlarına başlanan Apple Watch her ne kadar yüksek fiyatlarla satışa çıksa da ilgi görüyor. Ortalama 2.000 ile 2.500 TL arasında değişen fiyatlar ile alıcı bulan Apple Watch, hepsiburada.com’da da benzer fiyatlar ile online satışa sunuldu. 38 mm Apple Watch Sport’un satışı şu an için sitede mevcut değilken, sitede sadece 42 mm Apple Watch Sport modeli yer alıyor. 42 mm Apple Watch Sport almak isteyenlerin hepsiburada.com’dan cihazı almak istediğinde 2.099 TL ödemesi gerekiyor. Üstelik site üzerinden yapılan Apple Watch Sport alışverişlerinde 2.099 TL’lik cihazı 233 TL’lik taksitlerle almak mümkün.

Yurtdışındaki Apple mağazalarındaki satış fiyatları düşünüldüğünde oldukça yüksek fiyatlarla Türkiye’ye getirilen Apple Watch fiyatlarındaki en önemli artış etkeni ise cihazın resmi olarak Türkiye’de satışa çıkmamış olması.