watc

Türkiye’de Apple Watch İçin Geri Sayım Başladı

Apple’ın uzun bir aradan sonra Apple Watch ile Trkiye2de satışa çıkmasının açıklanmasının ardından Türkiye’de Apple Watch için geri sayım başladı.

Apple tarafından yapılan resmi açıklamada, Apple Watch satışlarının 31 Temmuz tarihinde saat 07.01 itibari ile başlayacağı belirtilirken, Apple Store noktalarında Apple Watch için kuyruk oluşması bekleniyor. Üç farklı model ile Apple Watch Türkiye’de satışa çıkacak. Yapılan açıklamada fiyatlar hakkında da detay vermekten kaçınmayan Apple rakamlarına göre Apple Watch Sport modeli Türkiye’de 1249 TL’den başlayan fiyatlarla satılacak. Diğer modellere göre daha hafif olan ve özel bir alüminyumdan yapılan Apple Watch Sport, spor tarzı olan kişiler tarafından daha çok tercih ediliyor. Üstelik diğer modellere göre daha ucuz olan Apple Watch Sport’un bu özellikleri ile birlikte Türkiye’de de ilgi görmesi bekleniyor.

Türkiye’de satılacak olan Apple Watch için en çok merak edilen konu ise Apple Watch Edition’un ne kadar satacağı. Zira 34 bin liralık başlangıç fiyatı olan cihazın özellikle ünlüler tarafından tercih edilmesi bekleniyor.

11 comments

  1. Barry Cuda03 Ağustos 2012Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur apciisidng elit. Proin molestie, felis in pellentesque malesuada, quam ligula sagittis dolor, eu bibendum nunc elit quis urna. Sed nulla massa, apciisidng vitae mattis nec, auctor eget sem. Nunc vel nisi vestibulum ligula posuere cursus.

  2. I started quilting a few years ago. My skill level is somewhere between beginner to intermediate. I make baby quilts and donate most of them to Newborns in Need. Although soon I’m going to attempt a twin size quilt for my 3 year old son.