Daha Dayanıklı Apple Watch

Apple Watch için yapılan üçüncü parti geliştirmelerine geçtiğimiz günlerde yeni bir ürün daha eklendi. Apple Watch’u maksimum dayanıklı hale getiren özel kılıf sayesinde zorlu şartlarda dahi cihazın etkilenmeden çalışması sağlanıyor.

Lunatik Epik ismi verilen kılıf, Apple Watch ile tam uyumluluk sağlarken, yapımında kullanılan özel maddeler ile birlikte, cihazın herhangi bir sorun olmadan çalışmasını sağlıyor. Yağmur ve kar gibi cihazı direk etkileyebilecek ortamlarda, suyun cihaz ile temas etmesini önleyen Lunatik Epik, bu bakımdan oldukça önemli bir işlevi yerine getiriyor.

Lunatik Epik kullanmak için tek kriter, belirli kayışlarla kullanılması olurken, önümüzdeki dönemlerde bu sorunun da ortadan kaldırılması bekleniyor. 100 Dolar gibi bir etiket fiyatına sahip olan Lunatik Epik için online olarak sipariş verebilmeniz de mümkün. Kılıf piyasada yeni satışa çıkarken, ilk satış oranları firma için de oldukça tatmin edici. Özellikle Haziran ayından sonra daha fazla ülkede kullanılmaya başlanacak olan Apple Watch için bu üçüncü parti geliştirmeleri de iyi bir sektör oluşturacak.