Altın Apple Watch Kasalarda Saklanacak

Apple Watch tanıtıldığı ilk günden beri çeşitli spekülasyonları da beraberinde getirdi. Gerek fiyatı, gerek tasarımı, gerek fiyatları ile çok fazla gündeme gelen Apple Watch şimdi de saklama koşulları ile gündeme geldi.

Satış fiyatlarının 1249 TL den 56.000 TL ye kadar uzandığı Apple Watch, altın kaplama ve safir cam özellikleriyle adeta değerli bir mücevher. Hal böyle olunca da mücevherlere layık bir korunmaya sahip olacağa benziyor. Alınan bilgilere göre Apple Watch için Apple, mağazalarına güvenliği en üst düzeyde sağlamak için kasalar inşa edeceğini açıkladı. Kısa sürede kasalar yerlerini Apple Store’da almaya başlayacak.

Son derece üst düzey güvenlik sistemlerine sahip olan bu kasalar yavaş yavaş yerlerini Apple Store’larda yerlerini almaya başladığı gelen bilgiler arasında. Gündüzleri müşterilerinin beğenisine sunulacak Apple Watch’lar akşamları ise yerlerini kasalarda alacaklar.

Şimdilik Apple’ın Store’larda yaptırdığı kasaların boyutları hakkında detaylı bir bilgi yok. Boyutları hakkında da detaylı bir bilgi sahibi olunmasa da sadece Apple Watch’lar için tasarlandığı iddia edildi.