Apple Watch Ondan Bile Pahalı!            

Apple Watch’un fiyatı günden güne daha fazla gündeme gelirken, eleştiriler de artıyor. Öyle ki özellikle diğer teknolojik ürünler ile karşılaştırılan Apple, her zaman galip gelen taraf olurken son teknoloji 4K televizyonlardan dahi Apple Watch’un pahalı olması tepki çekti.

Apple Watch ile karşılaştırılan son ürün Xiaomi 4K televizyon olurken, Apple Watch yüksek rakamı ile birlikte son teknoloji ürünü olan 4K televizyondan bile pahalı oldu.  Xiaomi tarafından yapılan tanıtım ile piyasaya tanıtılan ve 49 ve 55 inçlik iki model olarak satışa çıkan 4K televizyonlar büyük beğeni toplarken,  fiyatları ile de kullanıcı dostu olduğunu göstermişti.

49 inçlik modelleri 600 Dolardan ve 55 inçlik olanlar ise 880 dolardan satışa çıkan Xiaomi televizyon modellerinin fiyatları göz önünde bulundurulduğunda, şu an stabil olarak çalışmayan ve çalıştırmak için iPhone’a ihtiyaç duyan Apple Watch’a göre rakamlar oldukça makul. Üstelik televizyonlar sadece fiyat olarak değil, özellikleri ile de oldukça iddialı.