Apple-watch-bildirim

Apple Watch’ta Bildirimler

Apple Watch’ın belki de en önemli özelliklerinden birisi olan bildirimler, kullanıcıların işlemlerini yapabilmesini sağlıyor. Öyle ki özellikle özel uygulamalar ile kişiselleştirebileceğiniz Apple Watch üzerinden yapmanız gereken işleri, Apple Watch ile unutmadığınız gibi Apple Watch tarafından size sunulan bildirimler ile kolayca yapabilirsiniz.

Bildirimler Size Dokunacak!

Apple Watch’ın sunduğu yeniliklerden birisi de kullanıcıyı nazik bir şekilde uyarması. Bu doğrultuda bileğinizde takılı olan Apple Watch, herhangi bir bildirim geldiğinde sizi uyararak işlerinizi zamanında yapmanızı sağlıyor. Bu doğrultuda herhangi bir zamanlayıcı ve not defteri kullanmanıza gerek kalmadan Apple Watch ile tüm işlerinizi zamanında halledebilirsiniz. Ayrıca bildirim geçmişi de bulunan Apple Watch’ın bildirim geçmişine göz atarak önceki bildirimler arasında gezinebilir, bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yine bildirim merkezi üzerinden bildirimler için özel ayarlar yaparak Apple Watch kişiselleştirmenizi de yapabilirsiniz.

iPhone İle Tam Uyumlu

Apple Watch iPhone ile uyumlu olarak da çalışabildiğinden dolayı iPhone üzerinden yaptığınız ayarlamaları da sizlere hatırlatabilmektedir. Bu sayede gelen bildirimlere anında cevap vererek, Apple Watch üzerinden iPhone yönetimi de sağlayabilirsiniz.